TAKLAMPA, förgylld metall med runda prismor, 1900-talets början.

290476. TAKLAMPA, förgylld metall med runda prismor, 1900-talets början.

Diameter 42 cm Höjd 22 cm.

Någon prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 42 cm Höjd 22 cm.

Någon prisma saknas.

Antal besök: 1 323