KAMILL KOLOSZVARY. Olja på duk.

290458. KAMILL KOLOSZVARY. Olja på duk.

Galopperande hästar, signerad, 41x81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 056