VILFÅTÖLJ, björk med rutig klädsel, 1960/70-tal.

290436. VILFÅTÖLJ, björk med rutig klädsel, 1960/70-tal.

Okänd dansk designer.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Okänd dansk designer.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 788