SOFFA, skuret och förgyllt trä, rokokostil, sekelskiftet 1900.
290424. SOFFA, skuret och förgyllt trä, rokokostil, sekelskiftet 1900.
Soffans längd 160 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Soffans längd 160 cm.
Bruksslitage.
581