SKÄNK MED VITRINÖVERSKÅP, skuren och bonad ek, nyrenässans.

290421. SKÄNK MED VITRINÖVERSKÅP, skuren och bonad ek, nyrenässans.

1800-talets slut, överdel med blyinfattade rutor. Höjd 222 cm. Bredd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 536