MANIKYRSET, 14 delar, 1900-tal.

290396. MANIKYRSET, 14 delar, 1900-tal.

Manikyrset med etui.
Längd 4,5 - 14,5 cm.

Bruksslitage, en sax med smärre rost, etui med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manikyrset med etui.
Längd 4,5 - 14,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 718