SABEL, märkt E. Svalling, Eskilstuna, 1800-talets slut.

290354. SABEL, märkt E. Svalling, Eskilstuna, 1800-talets slut.

Längd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 503