SOFFA, "Bangkok", John Vedel-Rieper, Källemo, sent 1900-tal.

290304. SOFFA, "Bangkok", John Vedel-Rieper, Källemo, sent 1900-tal.

Svart skinnklädsel med lösa rygg- och sittplymåer. Längd 228 cm, bredd 80 cm, höjd 82 cm, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 378