FOTOGRAFIER, 4 st, Bl a föreställande Emiliano Zapata samt Belgiska soldater under 1:a världskriget, 1900-tal.

290285. FOTOGRAFIER, 4 st, Bl a föreställande Emiliano Zapata samt Belgiska soldater under 1:a världskriget, 1900-tal.

Ca 49 x 38 cm.

Varierande slitage. Veck. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 49 x 38 cm.

Antal besök: 1 129