LARS VILKS. lekande barn, akvarell, signerad Lars Vilks -87.

290277. LARS VILKS. lekande barn, akvarell, signerad Lars Vilks -87.

11,5 x 9,0 cm.

Gulnad passpartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

11,5 x 9,0 cm.

Gulnad passpartout.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 445