BLYGLASFÖNSTER, 2st. Uppsala, 1889.

290120. BLYGLASFÖNSTER, 2st. Uppsala, 1889.

Ena signerad, lite otydlig signering
Storlek 36 x 36 cm.

Bruksslitage samt bristning i färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36 x 36 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 888