LINNESKÅP, 1900-talets första hälft.

290080. LINNESKÅP, 1900-talets första hälft.

Längd 142, bredd 41, höjd 135 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 862