DRÄNGASKÅP, 1800-talets andra hälft.

290075. DRÄNGASKÅP, 1800-talets andra hälft.

Längd 95, bredd 48, höjd 170 cm.

Bruksslitage, smärre dekorskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 938