Ett par, Malm, signerade H J-n. Höjd 19 cm. Jönköpings metallfabrik, höjd 22 cm. Gusums Bruk, 2 st höjd 18 cm. Mässingsljusstake No 53, höjd 15 cm.
Slitage.