LJUSSTAKAR 4 st + ett par, mässing, Gusums Bruk, Jönköpings metallfabrik.

290074. LJUSSTAKAR 4 st + ett par, mässing, Gusums Bruk, Jönköpings metallfabrik.

Ett par, Malm, signerade H J-n. Höjd 19 cm.
Jönköpings metallfabrik, höjd 22 cm.
Gusums Bruk, 2 st höjd 18 cm.
Mässingsljusstake No 53, höjd 15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gusums Bruk, 2 st höjd 18 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 773