MATSALSMÖBEL, 5 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

290060. MATSALSMÖBEL, 5 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Bordets längd 103, bredd 90, höjd 74.
Stolarnas höjd 99 cm.

Bruksslitage, smärre märken. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd 99 cm.

Antal besök: 754