RAGNAR ALMROT. Väggskulpturer, 5 st, efter John Bauer, osignerade.

290053. RAGNAR ALMROT. Väggskulpturer, 5 st, efter John Bauer, osignerade.

Största mått 63 x 40 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått 63 x 40 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 526