UTDRAGSSOFFA, Gustaviansk stil, 18/1900-tal.

290047. UTDRAGSSOFFA, Gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Utdragbar soffa med lös sits.
Längd: ca 182, Bredd: 59, Höjd: 94,5 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, färgsläpp finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar soffa med lös sits.

Antal besök: 1 274