ERNST GRUNDTVIG. "Hus vid kusten", olja på duk, monogramsignerad och daterad-65.

289988. ERNST GRUNDTVIG. "Hus vid kusten", olja på duk, monogramsignerad och daterad-65.

48 x 71 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 71 cm.

Antal besök: 2 928