KARMSTOLAR, 1 par, Gustavianska, med Stockholms stolmakareämbetets sigill 1700-talets andra hälft.

289968. KARMSTOLAR, 1 par, Gustavianska, med Stockholms stolmakareämbetets sigill 1700-talets andra hälft.

Bemålade, stoppad rygg och sits.

Bemålade, naturligt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 555