TALLRIK, Kina, Famille rose, 1800-tal.

289820. TALLRIK, Kina, Famille rose, 1800-tal.

Bemålat med hus. Diam 23 cm.

Åldersslitage, nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat med hus. Diam 23 cm.

Åldersslitage, nagg finnes.

Antal besök: 741