LOCKASK, i sten, omkring 1900-talets mitt.

289810. LOCKASK, i sten, omkring 1900-talets mitt.

Med dekor av ryska dubbelörnen. Längd ca 15 cm.

Slitage,nagg, sprickor, möjligen kompletterad dekorplakett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575