Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BESSIE JOHANSSON. "Nyplanterat på Larmtorgets norra sida", olja på duk, signerad och daterad 1982.
289792. BESSIE JOHANSSON. "Nyplanterat på Larmtorgets norra sida", olja på duk, signerad och daterad 1982.
93 x 83 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
93 x 83 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 183