AFFISCHER, 2 st, Ingrid Bergman, "One Only Night" samt "Walpurgis Night", SF, 1900-talets första hälft.
289790. AFFISCHER, 2 st, Ingrid Bergman, "One Only Night" samt "Walpurgis Night", SF, 1900-talets första hälft.
Båda märkta SF, S-117 88, Stockholm.
Ingrid Bergman, One Only Night, 1939 (En Enda Natt), numrerad 72/200, 41 x 29,5 cm.
Ingrid Bergman, Walpurgis Night, 1935 (Valborgsmässoafton), numrerad 74/200, 41 x 29,5 cm.