TRÄFÖREMÅL, 8 st, allmoge, 18/1900-tal.

289784. TRÄFÖREMÅL, 8 st, allmoge, 18/1900-tal.

4 träfat med bomärken längd 59, 63, 66, 67 cm.
1 träfat, målat, längd 59 cm.
Smörkärna höjd 73 cm.
Kagge höjd 31 cm.
Såg längd 110 cm.

Ålders-och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 träfat, målat, längd 59 cm.
Smörkärna höjd 73 cm.
Kagge höjd 31 cm.
Såg längd 110 cm.

Ålders-och bruksslitage.

Antal besök: 745