EINAR KEDJA (1907-1991). Komposition. Olja på pannå, signerad.

289780. EINAR KEDJA (1907-1991). Komposition. Olja på pannå, signerad.

10,5 x 14,5 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5 x 14,5 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 364