GERHARD ALBE. Havsmotiv. Olja på pannå, 2 st, signerade G. Albe.

289778. GERHARD ALBE. Havsmotiv. Olja på pannå, 2 st, signerade G. Albe.

27,5 x 35 respektive 25 x 35,5 cm.

Slitage, krackelyr. Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, krackelyr. Oramade.

Antal besök: 1 911