Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
GORDON MACFIE (1910-1971). "Sommarkväll på Bohusläns-verandan". Olja på duk, signerad.
289776. GORDON MACFIE (1910-1971). "Sommarkväll på Bohusläns-verandan". Olja på duk, signerad.
57 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 73 cm.
Växjö Auktionskammare
1 145