Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ERIC ELFVÉN (1921-2008). Motiv från Bretagne. Olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1986.
289734. ERIC ELFVÉN (1921-2008). Motiv från Bretagne. Olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1986.
41,5 x 53,5 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
41,5 x 53,5 cm.
Smärre repor.
Växjö Auktionskammare
735