ÅKE JOHANSSON. "Nattbesök samt Innanhav", torrnålsgravyr/etsning, signerade -74 samt -75.

289729. ÅKE JOHANSSON. "Nattbesök samt Innanhav", torrnålsgravyr/etsning, signerade -74 samt -75.

1/20 samt 32/50, bildstorlekar 15 x 13 samt 18 x 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 824