BORDSUR, Art Deco, Westerstrands & Söner, 1900-talets 1930-tal.

289728. BORDSUR, Art Deco, Westerstrands & Söner, 1900-talets 1930-tal.

Mässing och trä. Dekor med 2 flankerande kvinnor.
Höjd ca. 20 cm.

Smärre fanersprickor. Pendel och nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 851