TEKNO. Leksaksbil 819, VW, Danmark.

2896494. TEKNO. Leksaksbil 819, VW, Danmark.

I kartong.
Längd ca. 8,5 cm.

Bruksslitage. Kartong med skador. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Modellbilar

Gör en kostnadsfri värdering!

I kartong.
Längd ca. 8,5 cm.

Tema

Modellbilar

Antal besök: 759