LOUIS TOFFOLI. Sittande man, färglitografi, signerad Toffoli.

289647. LOUIS TOFFOLI. Sittande man, färglitografi, signerad Toffoli.

78/100, bildstorlek 66 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 396