VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, mässing, Pierre Forsell, Skultuna.
289588. VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, mässing, Pierre Forsell, Skultuna.
Höjd 38 cm.
Smärre slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Smärre slitage och repor.
Nyköpings Auktionsverk
611