RAMAR 3 st, förgyllda och bronserad.

289535. RAMAR 3 st, förgyllda och bronserad.

Förgylld ram trä/pastellage, ett hörn defekt, delar medföljer.
Yttermått 85x65 cm.
Bronserad ram med spegel, yttermått 76x60 cm.
Förgylld ram, trä, yttermått 71x63 cm.

Slitage och defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 85x65 cm.

Slitage och defekter.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 190