RING i 18 karat vitguld besatt med aquamarine, små tsavorit, rosa och gula safirer samt flera diamanter.

289529. RING i 18 karat vitguld besatt med aquamarine, små tsavorit, rosa och gula safirer samt flera diamanter.

Ring besatt med stor akvamarin, längd 17 mm, bredd 14 mm. Genombruten fattning. Besatt med små tsavorit, rosa och gula safirer samt flera små diamanter.
Storlek 19,5/61.
Vikt 11,4 gram.
Stämplad 18K, 750, BRK, DC.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 19,5/61.
Vikt 11,4 gram.
Stämplad 18K, 750, BRK, DC.

Bruksskick.

Antal besök: 1 262