SKÅP, gustaviansk stil, J. Spira Wien märkt, 1900-talets början.

289518. SKÅP, gustaviansk stil, J. Spira Wien märkt, 1900-talets början.

Brickmärkt J.Spira Wien.
Insida med hyllplan samt låda.
Längd 125, bredd 55, höjd 212 cm.

Enligt uppgift importerade på 1920-talet från J Spira Wien.

Slitage, färgbortfall, stötskador, del av dörrbeslag saknas, del av krön saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt J.Spira Wien.

Nycklar saknas.

Antal besök: 908