OLGA NYLUND. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

28947. OLGA NYLUND. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

39 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 33 cm.

Antal besök: 1 113