Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
KARSTEN KEISERAAS. "Vinterbild", olja på duk, signerad och numrerad.
289467. KARSTEN KEISERAAS. "Vinterbild", olja på duk, signerad och numrerad.
ca 46 x 55 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 46 x 55 cm.
Färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
1 631