PARTI PORSLIN, tema Katt, delvis Gobel/Hummel.

289435. PARTI PORSLIN, tema Katt, delvis Gobel/Hummel.

Kanna, etikettmärkt Import, höjd ca 22 cm.
2 st figuriner med träsvans, Goebel/Hummel.
Skål med lock, Pfeffer Porzellan.
Figurin, grön, märkt England.

Slitage, krackelyrer.
Kanna samt skål med lock med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, grön, märkt England.

Slitage, krackelyrer.

Antal besök: 3 887