PLUNTOR, 9 delar, glas och keramik, 1800/1900-tal.

289420. PLUNTOR, 9 delar, glas och keramik, 1800/1900-tal.

Högsta höjd/längd ca 27 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd/längd ca 27 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 738