FIGURINER, 13 st, fältspatporslin, John Bauer-troll, Nils Holgersson Gården AB, 1900-tal.

289375. FIGURINER, 13 st, fältspatporslin, John Bauer-troll, Nils Holgersson Gården AB, 1900-tal.

Föreställande troll efter John Bauers bildvärld.
Märkta undertill, I Trollens Värld, Nils Holgersson Gården AB, Fritt efter John Bauer.
Höjd 8 - 32 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 - 32 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 9 511