289351. KAFFESERVIS, 35 delar, porslin, Altrohlau, Tjeckoslovakien.
Med dekor av blå blomster.
1 st mjölksnipa
1 st sockerskål.
1 st kaffekanna.
8 st kaffekoppar.
12 st fat.
12 st assietter.
(37 delar inklusive lock).
Bruksslitage, fläckar, smärre nagg.