Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
BOKSTÖD, ett par, patinerat gips, 1900-tal.
289339. BOKSTÖD, ett par, patinerat gips, 1900-tal.
Höjd ca. 18 cm.
Slitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 18 cm.
Slitage, nagg.
Gomér & Andersson Linköping
684