KARAFF med KNOPP samt SPELDOSA, glas, 1900-tal.

289334. KARAFF med KNOPP samt SPELDOSA, glas, 1900-tal.

Totalhöjd 36 cm.

Fungerar, bruksslitage, nagg vid bas, beläggningar på insida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 36 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 425