MICHEL HERBELIN. Armbandsur, Paris.

2893195. MICHEL HERBELIN. Armbandsur, Paris.

Förgylld.
35 mm inkl krona.

Bruksslitage, ej funktionstesad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
35 mm inkl krona.

Antal besök: 1 081