TÅGTIDTABELL, Statens Järnvägar, Tidtabell nr 100, Stockholm 1910.

289274. TÅGTIDTABELL, Statens Järnvägar, Tidtabell nr 100, Stockholm 1910.

Tryckt hos Ivar Häggström Boktryckeri AE.

Bruksslitage. Pärm med skador.
Gulnande sidor. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 127