PARTI PORSLIN/KERAMIK, blåvit dekor, mestadels England, även Rörstrand.

28925. PARTI PORSLIN/KERAMIK, blåvit dekor, mestadels England, även Rörstrand.

Bestående av bland annat tallrikar, kanna, djupa tallrikar, tekoppar Rörstrand med mera.

Slitage. Sprickor. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Sprickor. Nagg.

Antal besök: 7 026