Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
GEORG MAGNUSSON. Olja på pannå, 3 st, stilleben, signerade, daterade.
289230. GEORG MAGNUSSON. Olja på pannå, 3 st, stilleben, signerade, daterade.
41-56x28-37 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
41-56x28-37 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
898