Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GEORG STOOPENDAHL. Olja på duk, Sign.
289168. GEORG STOOPENDAHL. Olja på duk, Sign.
47x51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47x51 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 224