ARTHUR PERCY. Keramikföremål, 31 delar, "Rubin" Gefle, 1900-tal.

289161. ARTHUR PERCY. Keramikföremål, 31 delar, "Rubin" Gefle, 1900-tal.

Skålar, ljusstakar, blomhållare uppläggningsfat med mera.

Bruksslitage, fläckar, krackeleringar, smärre skador samt nagg.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 887